1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски хостинг

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од macedonia, 2 Април 2008.

 1. sumi

  sumi
  On your way to fame

  1,129
  736
  8 Април 2007
  Машко
  Епа сега пак ќе кажам, сите не се исти!
   

Сподели

Вчитување...