• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Македонски видео туториали [RE]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #3

CyberLord

Intern
16 април 2007
135
2
Ги читаше правилата?
:ua: :ua: :ua:
Во тутуориалите нема кракување на комерцијални програми, туку на Crackme's, програми специјално напишани за кракување. Па затоа туториалите се легални, ако мислеше на тоа..... :chudenje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,898
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно