1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски телевизиски канали во живо преку интернет

Дискусија во форумот 'Останато' започната од AMD_fan, 24 Декември 2008.

 1. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  342
  19 Април 2010
  Машко
  Ќе ставам бе :D
   
 2. hexman

  hexman
  Intern

  8
  2
  3 Јануари 2010
  It_guy ili It_gay ? Sramota e takvi linkovi da stavash. I deca ja gledaat stranata !!
   
 3. alexo

  alexo
  Intern

  169
  12
  23 Април 2007
  Исто така има и олд скул гејој
   
 4. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  342
  19 Април 2010
  Машко
  Не се одмене ставени толку од зулу. :ha:
   
 5. kuzman0v

  kuzman0v
  Gaining Experience

  598
  74
  14 Декември 2008
  Машко
  1. Зошто тебе да те прашам кога ништо не е во твоја сопственост?
  2. Ти ги праша ли зулу, радиомк и сајтот од кој ти се ембедирани филмовите? :spienje:
   

Сподели

Вчитување...