• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Македонски шоферишта!

  • Ја почнал/а темата
  • #4

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Кај Македонците, таму и Србите... вози лудо бре брате!!!

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=7hdaDfenFCM"]YouTube - Crazy Belgrade bus driver[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно