1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски речник за QuickOffice

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од parabellum, 16 Февруари 2014.

 1. parabellum

  parabellum
  Intern

  60
  2
  2 Мај 2007
  Машко
  Дали постои, и каде може да се симне (ако постои) македонски речник за QuickOffice?
   

Сподели

Вчитување...