• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Македонски пребарувач

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Барав нешто на чичко гугл,и случајно налетав на сајтот www.nabu.com.mk значи тоа е пребарувач кој бара огласи,слики,видео,торенти,и што уште не.Посетете го тука,и очекувам коментари,забелешки,и искустава со ова пребарувач :)
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
prebaruvacov e dobar ama sepak mislam deka ne e do tolku super! Ne mi se dopaga bas ama ne e ni do tolku los!:ua:
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Прв пат го гледам овој, ѕирнав нешто ваму-таму, не ме воодушеви баш многу на прв поглед, мислам дека www.pogodok.com.mk е подобар од овој.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно