1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски пошти

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од dj_kwin, 24 Февруари 2012.

 1. dj_kwin

  dj_kwin
  Intern

  54
  1
  27 Февруари 2009
  Машко
  Имам едно прашање, дали може некако да се дознае кој го има изработено софтверот за работа на шалтрите во македонски пошти.
   
 2. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  Мислам дека тоа може да го дознајш единствено ако имаш некој близок, а вака многу тешко.
  А зошто ти е?
   
 3. dj_kwin

  dj_kwin
  Intern

  54
  1
  27 Февруари 2009
  Машко
  Чисто информативно, со татко ми правевме муабет колку тоа било комплицирано да се направи па онака викам ај може некој знае иначе заборавив да кажам татко ми работи у пошта јас студирам информатика и така дојде муабетот :)
   
 4. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  Аха :) Најчесто тоа ги прават јаки информатичари, претежно од Скопје. Ако те интересира верувам дека татко ти може да ги најде луѓето што го направиле :)
   
Слични теми
 1. ramis_ger
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  7,844
 2. the_unpredictable
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,660
 3. navigatorsk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,434
 4. NIKIHACK
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,364
 5. Enforcer_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  19,542
Вчитување...

Сподели

Вчитување...