1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски Пошти

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од NIKIHACK, 22 Декември 2011.

 1. NIKIHACK

  NIKIHACK
  Intern

  438
  27
  10 Февруари 2008
  Машко
  Информатичар со стил :)
  има ли некој информација што е фрката со страницата на македонски пошти.
  Еве веќе неколку дена, гледам денски страната работи, навечер ја нема?
   
 2. shooter

  shooter
  Gaining Experience

  554
  364
  2 Март 2010
  Машко
Слични теми
 1. ramis_ger
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  7,871
 2. the_unpredictable
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,683
 3. navigatorsk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,445
 4. dj_kwin
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,355
 5. Enforcer_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  19,777
Вчитување...

Сподели

Вчитување...