1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски канали на интернет

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Audiofil, 14 Мај 2009.

 1. Audiofil

  Audiofil
  Gaining Experience

  831
  327
  28 oктомври 2007
  Dali osven zulu.mk i tv.iluzionist.com.mk postojat drugi stranici za gledanje na nasite kanali?Bidejki sum nadvor od Makedonija edinstveno mozam samo preku internet da gledam no problemot e vo toa sto na tv.iluzionist.com.mk veke nekolku dena rabotat samo stranskite kanali dodeka nieden kanal od nasite ne saka da go otvori a od denes i na zulu.mk nieden kanal ne raboti.Odnapred blagodaram.
   
 2. maci

  maci
  On your way to fame

  2,873
  633
  2 Април 2008
 3. Audiofil

  Audiofil
  Gaining Experience

  831
  327
  28 oктомври 2007
  Ne go biva.Vo zivo prenosot go dava preku zulu.mk
   
 4. klempus

  klempus
  Intern

  62
  8
  9 Мај 2009
  http://www.my-home-tv.com јас го користам ова и преплатен сум и сум многу задоволен од сигналот.
   
 5. Cvetko

  Cvetko
  Intern

  12
  2
  3 Септември 2009
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 6. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,017
  3,644
  5 Декември 2009
  Машко
  Гледам и не каснат вие толку. Оние од макств знаат да каснат до пола минута.
   

Сподели

Вчитување...