Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Македонски или Балкански ФБ страни за изнајмување

coNNectMKD

Practice makes perfect
13 март 2017
953
1.064
Skopje
Доколку имате или познавате некој што има активни ФБ страни и е заинтересиран за рента, нека ми пише. Се објавува според категоријата/типот на вашата страна (пример ако е спорт, спортски вести итн итн итн). Бројот на објавувања е по договор.

Потребнo е страните да се активни (во последни 30 дена барем еднаш да е објавено) и да немаат пријавувања т.е да се чисти без предходни заебанции со copyright па да добивале репорти.
Големината на пејџот не е премногу битна али ќе се глеа активноста, ако на пост има едвај 1000 рич, не е прифатлива.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.349
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно