• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Македонски фонт

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
Како нејки да пишува?:)
На други места можиш да пишиш со неа?
Пробај да ја disable и enable. Можи ќе ти заврши работа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.512
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно