1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски бесплатни интернет огласи?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од fuUuUzZzZy, 8 Септември 2009.

 1. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Ми треба листа на бесплатни интернет страни што нудат бесплатна реклама.

  Значи, страни слични на pazar3.

  Но, тие да се страни кои што нудат огласување од различни свери.. Да не е исклучиво автомобили на пример.

  Благодарам.
   
 2. Busav

  Busav
  Intern

  595
  21
  10 ноември 2008
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,505
  25,569
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 4. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,334
  987
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 5. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,577
  3,515
  11 Декември 2008
  Машко
 6. teo

  teo
  Intern

  54
  2
  16 Јули 2009
 7. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 8. didkap84

  didkap84
  Баниран/a

  2
  0
  25 ноември 2015
  Женско
 9. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,126
  4,554
  4 ноември 2013
  Машко
  Ај пошто си женица ке ти биде опростено што пишуваш на тема стара 5 години, а за да не ти се повторат ваквите грешки прочитај ги правилата на форумов.
  http://forum.it.com.mk/forums/pravila-i-uslovi-za-koristee.5/
   
 10. xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Црна Арапина е! (бугарски бот)

   
  FLEGMA, borcep и на HardCorec им се допаѓа ова.
 11. Yustic

  Yustic
  Intern

  14
  11
  11 ноември 2015
  Машко
 12. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,126
  4,554
  4 ноември 2013
  Машко
  Прочитај правила
   

Сподели

Вчитување...