Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Македонската Embed Social лансира нови алатки базирани на вештачка интелигенција

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
197
604
www.IT.mk
Засега вештачката интелигенција се користи во четири нови алатки базирани на четботот ChatGPT: AI Reviews Summarizer, AI Replies Generator, AI Reviews Assistant и AI CSS Generator. Главна цел на алатките е да им помогнат на бизнисите во менаџирањето на содржините кои ги добиваат на друштвените мрежи и да го намали времето потребно за управување со нив.

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.671
Мислења
946.976
Членови
34.144
Огласи
2.013
Најнов член
AngelK
На врв Дно