1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонска пошта (следење на пратки)

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од m1st3r.0, 15 Септември 2012.

 1. krema

  krema
  Professor

  9,250
  8,978
  24 Јуни 2009
  Машко
  Да, се има случено.
  Проблемот е до тракинг сервисот на нашата пошта.
   

Сподели

Вчитување...