Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Македонија-Хрватска, ваша прогноза!

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Ајде малку за фудбал вечерва. Во 20:00 часот играат Македонија-Хрватска. Па ајде да видиме ваше мислење за конечниот резултат. Јас мислам дека е можен нерешен резултат 0:0 или 1:1. Се е можно. Македонија игра подобро со јаките репрезентации. Напред наши! :bravo: :bravo:
 

Delicon

On your way to fame
10 јуни 2007
1.210
719
delicon.mk
Мислиш дека е можен нерешен резултат, или пак слушна дека е наместена така да заврши? :ha:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Мислиш дека е можен нерешен резултат, или пак слушна дека е наместена така да заврши? :ha:

E па и мислам и слушнав за такво нешто. А мислам дека е можна и победа на Македонија. Зошто да не? Никогаш не се знае! ;)
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Браво мајстори. Конечно тргна работава, ама секогаш ни тргнува на крај.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Во секој случај заслужена победа со 2:0 за Македонија. Према условите на теренот и борбеноста на нашите репрезентативци одличен резултат. :bravo: :bravo:
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Сепак, да бидеме реални, натпреварот беше многу досаден, а и вториот гол беше повеќе среќа. Сепак и тоа е фудбал. Напред наши, Македонија навива за Вас!
 
D

DimitarMK

Гостин
Сите на стадион викаат играјте за Тоше, додека беше жив само губеа, а сега од кога почина тоа им стана мотивација. Требаше Тоше да ја види Македонија како навива и како победува.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Секако дека теренот беше катастрофа ама таков беше за двете репрезентации. Во случајов изгледа Македонија подобро се снајде на ваков терен.:bravo: :bravo:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.720
221
www.foxmediahouse.com
Уште вчера, лошиот терен го наведоа како причина за поразот. Ама теренот ист е за сите 22 играчи.

Tocno ako e dobar za nasite dobar ke e i za niv plus ima delegat da odredi dali na terenot moze ili ne moze da se igra fudbal ocigledno ovde delegatot odredil deka moze da se igra.:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.832
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно