• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Македонија навива за вас !

Статус
Затворена за нови мислења.

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Колку пати треба да ви се повтори и напише дека е забрането пиратерија на форумот? :muahaha:
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
135
Ги преслушав сите (не доброволно, брат ми тупеше) и мислам дека Дени те чува би бил подобар избор, ама тоа е :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

Noe

Intern
23 ноември 2007
106
2
Јас мислам дека химнава што ни е си е супер и си е ептен навивачка. !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,718
Мислења
831,289
Членови
28,713
Најнов член
Mramor
На врв Дно