• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

majspejs dat kom (myspace.com)

Статус
Затворена за нови мислења.

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Јас не сум користел ова затоа би замолил ако може некој да каже дали е ова некој вид блог или вие сами си ја правите цела страна?
 

finger.k4

Intern
9 април 2007
228
3
www.myspace.com
www.myspace.com/ivoneskovic

go imam dosta vreme i mozam da kazam deka mi pomogna za da ostvaram nekoi neverojatni kontakti sto mi pomognaa mnogu vo karierata!!!!

i definitivno ke prodolzam da si go koristam ;)

samo pazete se...zaraza e... ;)

@lightlord...abe ima default layout, ama so CSS mozesh da smenish ama bash SE ;D
probaj go...:D
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Имам многу ниско мислење за страници од типот на MySpace (иако и јас имам таква, онака од љубопитство).
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

psybaron

Intern
10 април 2007
745
49
Куманово
markoaleksic.com
mnogu e zarazno. nema den a da ne proveris dali imas nesto na myspace ili facebook.:)

Lightlord > posebno ako znaes malku web design (html) mozes da si go napravis bas UNIQUE..inace ima po web mozes da najdes razlicni temi za stranata i opcii za profilot.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,205
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно