1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мајнинг риг со 6х 580 8гб

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StefAngel, 8 Февруари 2018.

 1. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,300
  795
  28 ноември 2015
  Машко
  Се продава мајнинг риг со 6х5808гб.
  Plug and play за 3500 еу.
  За повповеинформации по проватпр порака или на 077/661645
   
Слични теми
 1. blackelf
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  884
 2. comakot
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,379
 3. gremlin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  697
Вчитување...

Сподели

Вчитување...