1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mail.com

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од makedonce, 4 Април 2011.

 1. makedonce

  makedonce
  Intern

  609
  11
  12 Април 2007
  Денес случајно наидов на овој е-мајл http://www.mail.com си направив акаунт и сум премногу изненаден од сето тоа што може да го понуди. Една од добрите работи е што можете да си ги додадете и другите вашиот е-мајл адреси пример од yahoo,gmail,hotmail што значи нема потреба да се логирате на сите е-мајл што ги имате. Имате добри можности да си прилагодувате буквално на се, и многу брзо работи.
  Ќе чекам ваша реакција, што вие мислите за него

  Поздрав :)
   
 2. da900

  da900
  Intern

  23
  11
  4 Март 2015
  Машко
  Здраво,

  Има ли некој искуство со овој e-mail провајдер Mail.com? Можеби искуство со премиум акаунт? Пишува дека е 19,99 USD годишно.

  Знае ли некој подобри e-mail провајдери за таа цена?


  Фала однапред!
   
  Последна промена: 1 Септември 2019
 3. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  736
  671
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Не го тргам!
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mao

  Mao
  Gaining Experience

  910
  452
  5 Јуни 2007
  Машко
  Што конкретно ти треба па бараш премиум емаил провајдер?
   
  На da900 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  391
  398
  15 Септември 2014
  bekrija
  руси се, сега сите ваши податоци им ги дадовте на хакерите
   
 6. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  83
  131
  6 Мај 2019
  Женско
  Ваму Американците и Индијците се синоним за доверливост.
   
  На 1s3ct0wN, da900, Vlatzki и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. da900

  da900
  Intern

  23
  11
  4 Март 2015
  Машко
  И која ти е целта со тролањето и лажењето?

  Германска фирма е.


  Секоја премиум услуга има некои придобивки за разлика од free. Инаку, онака ме интересираше за овој провајдер, ја видов темава на форумов, па мислев некој кој можеби имал искуство со овој провајдер да сподели мислење.
   
  Последна промена: 27 Септември 2019
 8. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  980
  524
  12 Април 2017
  Машко
  Шо функции дава премиум акаунтот? Не пишува без да се регистрираш?
   
 9. da900

  da900
  Intern

  23
  11
  4 Март 2015
  Машко
  Овде има споредбена табела:
  www.mail.com/premiumlogin/
   
 10. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,176
  745
  8 Мај 2010
  Машко
  Изгледа не стигаат сите мејлови на mail.com односно на @email.com e-mail адреса.

  Ми имаа испратено мејл од gmail и не пристигна, па мораше истиот да се препрати на мојот gmail. Чудно...
   
Слични теми
 1. toten-design
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,888
 2. hebocig
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,446
 3. Despodov
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,002
 4. STEALTH
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,459
 5. ernesto
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  463
Вчитување...

Сподели

Вчитување...