1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Magnat 145 856 активен субвуфер

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dreamson, 8 Декември 2019.

 1. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  Продавам активен субвуфер Magnat 145 856.
  Користен е доста малку, во одлична состојба.
  60w јачина со 8 инчен драјв.

  Цена 4000 денари.

  Контакт телефон 070-77 11 79 Зоран
  DSC_0626.JPG
  DSC_0627.JPG
  DSC_0628.JPG
  DSC_0629.JPG
  DSC_0630.JPG
  DSC_0631.JPG
  DSC_0632.JPG
  DSC_0633.JPG
  DSC_0634.JPG
   
  На turbiny и stefan_off им се допаѓа ова.
 2. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 3. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  Може замена за хард диск од 3TB или 4TB!
   
 4. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  3999 денари
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 6. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 7. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 8. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 9. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 10. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
Слични теми
 1. Nikola Sone
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,255
 2. Draynor
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,394
 3. olikomerc
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,025
 4. tomi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  562
 5. undergrounde
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  299
Вчитување...

Сподели

Вчитување...