• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Magisterski studii na finki

  • Ја почнал/а темата
  • #1

krist

Intern
6 јуни 2011
10
0
ima nekoj zapisano magisterski studii na finki, na softversko inzenerstvo (tempus) na 3+2?me interesira dali navistina e zapocnato so predavanja?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,679
Мислења
862,127
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно