• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Магична девојка

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Што се случува на сликава ? Партали :D Девојкава прави некое торнадо мене така ми изгледа :LOL:
 

Атачменти

M

Mr.Alien

Гостин
Што ли знае да направи во кревет ако прави вакви торнада?:rolleyes:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
hmmmmz.. Spored pozadinata ova mi izgleda kako nekoja igra..Gledam neshto vrati ova ona..
btw. neznam sho vi e tolku interesna slikava.. :D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
hahahahaha
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Тешко дека има процедури испрограмирани за што да прави во кревет. Ти ќе треба да седнеш малце да поработиш :))
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Mene ne mi se sviga bas pozadinata, a toa sto e dole desno (masata i stekerot(sto mu ja znam so e)) ne znam zoso e staeno. I so e fintava so slikava, tvoja kreacija li e!?
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Abe curava zbesnala i gi prokolnala site i pocnalo nekoe magicno tornado okolu nea da se sozdava i im gi skrsila kicmite na site.:LOL:
barem taka mislam deka ide poentata na slikava(nema drugo objasnuvanje)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Mene ne mi se sviga bas pozadinata, a toa sto e dole desno (masata i stekerot(sto mu ja znam so e)) ne znam zoso e staeno. I so e fintava so slikava, tvoja kreacija li e!?
Не е моја креација , но претпоставував ќе има интересни коментари и затоа ја објавив :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,981
Мислења
854,154
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно