1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Magic Mouse 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Aowek, 14 Декември 2019.

 1. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Дечки проценка за маусот, го добив со лаптопот ама не го користам воопшто ми стои во фиока веќе 2 месеца.
  Гаранција нема одлично сочуван.
   

  Прикачени датотеки:

  На xxxMoRLoGxxx и imortel им се допаѓа ова.
 2. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Некој со проценка !
  Нов е 5490
   
 3. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Оди на продажба 3500 денари.
   
  На xxxMoRLoGxxx му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  aleksuperior

  aleksuperior
  On your way to fame

  663
  916
  6 Декември 2012
  Машко
  Дали доаѓа со сите додатоци (кутија, кабел, итн.)?
   
 5. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Кутија има да ама кабел немаше во неа јас прв го отворив маусот.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  aleksuperior

  aleksuperior
  On your way to fame

  663
  916
  6 Декември 2012
  Машко
  Magic Mouse или Magic Mouse 2 е моделот? Т.е. со две АА батерии или се полни со кабел?
   
  На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,072
  957
  4 Февруари 2014
  Машко
  Ако е ММ2 тогаш сигурно доаѓа со USB -> Lightning кабел.
   
  На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Гледам на нет дека има кабел а чудно во овој немаше модел ама имам вишок кабел така да ќе следува за тој што ќе го земе.
   
 9. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
 10. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  2800 ден!
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
 12. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  2500!
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Одиме 2400 денарии!
   
 14. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
 15. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
 16. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  498
  212
  14 Април 2012
  Машко
Слични теми
 1. Сомболед
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,463
 2. linux4me
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,513
 3. Banjifiko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,611
 4. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  481
 5. tomi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  814
Вчитување...

Сподели

Вчитување...