1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Magic jack problem

Дискусија во форумот 'Телефонија и телеграфија' започната од arjan, 13 Март 2010.

 1. arjan

  arjan
  Intern

  123
  0
  25 Јануари 2008
  Znaci imam Magic jack i do pred nekoe vreme rabotese dobro. sea telefonot nema nikakov signal moze da se zbori samo na PC care nekoe?
   
Слични теми
 1. ExPoseD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  716
 2. linux4me
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,494
 3. ntb
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  635
Вчитување...

Сподели

Вчитување...