Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници

Статус
Затворена за нови мислења.

TheMarshal

Unstoppable
3 јануари 2019
1.570
2.498
TheMarshal додаде нов оглас:

Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници - 300 €

Се продаваат звучниците од огласот - Mackie MR624. Купени се во Јуни 2020 година од Vision. Претходно беа користени во мојот секундарен сетап. Одлични се за компјутерски звучници, супер неутрален тон имаат и се перфектни за влез во аудиофилијта. За повеќе информации слободно пишете ми во приватна порака. Гратис давам RCA, RCA до 3.5mm или XLR кабли во зависност од тоа какви кабли ви требаат во системот. Цената на звучниците е 300е за пар.

Покрај звучниците продавам и сталаци за студиски...

Видете го целиот оглас...
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.082
4.081
Скопје
hackitfree.github.io
TheMarshal додаде нов оглас:

Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници - 300 €Видете го целиот оглас...
Кај беше до завчера кога барав мониторки...:)
Мислењето е автоматски споено:

Иначе евтино - плус сталаци даваш - мислам @DarthJe5us се интересираше за Јамаха хс5 - овие и поевтино и подобри ќе му дојдат...
 
Последна промена:

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.427
1.534
Кај беше до завчера кога барав мониторки...:)
Мислењето е автоматски споено:

Иначе евтино - плус сталаци даваш - мислам @DarthJe5us се интересираше за Јамаха хс5 - овие и поевтино и подобри ќе му дојдат...
Аууу, да бе, ти баш до пред некој ден бараше!
Ај, ништо, не биле овие за тебе, ти си купе јамаха.


Испратено од телефоно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.502
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно