• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Macka na LSD ? ...

genius

Gaining Experience
6 ноември 2007
360
268
genius's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i3 4150
Storage
Western Digital 1TB EZEX + Western Digital 250GB
RAM
8GB DDR3 Kingston
Video card
Asus HD7750 1GB DDR5
Audio
Samson SR850
Monitor
LG 24' IPS + Samsung 19'
OS
Ubuntu 16.04 + Windows 8.1
haha:rolleyes:
greota za mackata:plachko2:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Покрај толку наркомани најдоа на мачка да тестираат.Гревота е мачето.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Сирото маче, ако сакале да видат како делува LSD зошто на некој нивни не пробале. И така само луѓето земаат дроги.:plachko2: :ua:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Што се нема да им текне на луѓето, особено кога немаат попаметна работа. BTW...како ќе изгледаше мачкава да беше на една или две "цртки"?
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1.295
48
:isplashen: Бог да чува... Да идеш таму и сите да ги напукаш у вена со све што имаат, да видат како е... Сирото маче... ANIMAL ABUSE :ua:
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
по снимката ова изгледа како да е правено во 50-тите години кога научниците појма немаа како делуваат тие дроги, а познато е дека правеле тестови и на голем број на луѓе со овие дроги. Уште пострашно е што голем број од компаниите за козметика ги тестираат своите производи на животни за злоупотреба на животните може многу да се зборува
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
по снимката ова изгледа како да е правено во 50-тите години кога научниците појма немаа како делуваат тие дроги, а познато е дека правеле тестови и на голем број на луѓе со овие дроги. Уште пострашно е што голем број од компаниите за козметика ги тестираат своите производи на животни за злоупотреба на животните може многу да се зборува

Nee nemora da znaci deka poveke ne praat testovi. Bas pred nekolku dena gleav na televizija kako praat testovi vrz gluvci testirajki gi normalno, so canabis i mislam deka bese ova (LSD) ili nesto drugo.. Se uste pravat ispite za na koj nacin moze i kako da se primenuva (vo pozitivna smisla)....
 

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
Nee nemora da znaci deka poveke ne praat testovi. Bas pred nekolku dena gleav na televizija kako praat testovi vrz gluvci testirajki gi normalno, so canabis i mislam deka bese ova (LSD) ili nesto drugo.. Se uste pravat ispite za na koj nacin moze i kako da se primenuva (vo pozitivna smisla)....

Za nas ke e pozitivno, no za zivotnite? A najcesti zrtvi se gluvcite, majmunite kako i mnogute drugi... :plachko2:
Ne e fer... No takov e zivotot, mora nekoj da opstane.

... Dali nekoj znae sto pravat eskimite koga ke ulovat kit ? :LOL:
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1.049
53
Во тежок филм влегло мачево, делуеше како да иде над вода и ако падне ќе го јаде.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.298
Мислења
892.132
Членови
31.476
Огласи
18
Најнов член
catsap123
На врв Дно