• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Macedonia Loves You

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Goroner

Intern
28 април 2007
313
13
Stanislaw Pigon navistina se voodusevil od ubavinite na nasata ubava Makedonija,poradi sto izrabotil odlicen flash web site.

Poglednete samite : www.macedonialovesyou.com

Procitajte sve na sajtot i videte kakvi odlicni fotografii slikal, nesto neverojatno!

Takva ubavina retko se gleda na drugo mesto :))


Pozdrav!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Наместо ние самите да ги промовираме убавините на Македонија, странците тоа го прават за нас. Изгледа ние не сме свесни за убавините на нашата Македонија. Како и да е фотографиите се навистина фасцинантни и секоја чест за Stanislaw Pigon. Во глобала веб страната е одлична. Браво!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
За 3 недели постоење на страницата ја посетиле 17510 посетители од 104 земји од 6 континенти. Со оглед на тоа што сликите се прекрасни, овие 14510 посетители кога ќе го пренесат своето мислење на своите пријатели, мислам дека во иднина се поголем ќе биде бројот на посетителите на страницата. :bravo::bravo:
Нека гледаат малку нашиве како треба да се промовираат убавините на Македонија.
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Останав без зборови, незнам дали некој до сега има направено подобра презентација.
Апелирам до администраторот да постави линик или банер на форумот кој ке води до овој сајт. А исто така апелирам и до сите кои имаат веб страни да го сторат истото.
За доброто на Македонија.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Останав без зборови, незнам дали некој до сега има направено подобра презентација.
Апелирам до администраторот да постави линик или банер на форумот кој ке води до овој сајт. А исто така апелирам и до сите кои имаат веб страни да го сторат истото.
За доброто на Македонија.
Good idea! :bravo::bravo::bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

Goroner

Intern
28 април 2007
313
13
da da

Dobra idea! nema sto.

Nemozam da kazam nisto poveke od vas zatoa sto ostanav bez zborovi, a da toa sto ne sme svesni za nasite ubavini tocno.Jas na pr. da gi imam tie moznosti(finansiski) bi go napravil ova ,duri i si pomisluvav dali i postoi takva strana za prezentacija na nasata mala ubava Makedonija.Ama ete toa sto e ,siguren sum deka vo idnina Makedonija ke zivne malce i ke imame se poveke turisti :bravo: hehe

Poz.
 
D

DimitarMK

Гостин
Браво!:bravo::bravo::bravo:

Ние, Македонците кои сме во Македонија помалку си ја цениме:ua: , испаѓа другите повеќе ја ценат.
 

NoLander

Intern
11 ноември 2007
216
15
Останав без зборови, незнам дали некој до сега има направено подобра презентација.
Апелирам до администраторот да постави линик или банер на форумот кој ке води до овој сајт. А исто така апелирам и до сите кои имаат веб страни да го сторат истото.
За доброто на Македонија.
Уште кога го видов сајтот ставив линк на мојот личен сајт не го бришам додека постои сајтот типот е ЗАКОН прв вистински сајт за убавините на мк

Мислам дека МАКЕДОНСКАТА ВЛАДА ТРЕБА ДА ГО НАГРАДИ
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Прекрасен сајт, respek :)

Иако не сум љубител на flash сајтови, случајов е оправдан исклучок :D Конечно сајт кој ќе може да се презентира на пријател од странство. Браво
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Авторот внесол некои новини на сајтот. Новогодишни и Божиќни честитки. Секоја чест. Вистински пријател на Македонија. :bravo::bravo:
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Кај нас во Македонија е секогаш така.Го откриваме тоа откако ќе го изгубиме
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,176
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно