• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macedonia.com lele u pm

Статус
Затворена за нови мислења.

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
slusajte brajka makedoncina. ne se razbiram mnogu mnogu od hack i takvi raboti ama ovaja stranava macedonia.com MNOGUUUUU me nervira
kazete kako mojme da naprajme neso ama mislam na GOLEMA STETA.
ajde site pretplata na temava i da vidam odma rezultati PLS
Pozdrav :muahaha:
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Jas ne baram oko za oko tuku pravda. Neznam dali ja vide stranata, a vo slucaj da ne ja vide na nea pisuva deka sme GRCI. Epa ako seuste mislis deka e oko za oko togas jas propustam nesto...
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Sajtot ocigledno ne e update-uvan od 98 god.
Kolku i da ne boli, grckoto lobi e pojako.
A koj gi pisuval istoriite, samo Bog znae
 
M

Mr.Alien

Гостин
Моооре, патриотиште!

slusajte brajka makedoncina. ne se razbiram mnogu mnogu od hack i takvi raboti ama ovaja stranava macedonia.com MNOGUUUUU me nervira
kazete kako mojme da naprajme neso ama mislam na GOLEMA STETA.
ajde site pretplata na temava i da vidam odma rezultati PLS
Pozdrav :muahaha:

Use Brute force attack, dude!
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Epa ne sme samo nie krivi, imame vlada, koja ocigledno poslednive 15 godini mislese samo kako da krade, namesto da gi registrira site takvi domeni.

Grckoto lobi e pojako, normalno, ama nie ne mrdnuvame so prst.

Kolku za potsetuvanje, paketite koi pominuvaat niz grcka, a vo koi stoi macedonia, ne se preprakaat kaj nas, ako stoi fyrom gi preprakaat, postoi nie sme povrzani so atina.

Epa vidi se ti demokratija
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Epa ne sme samo nie krivi, imame vlada, koja ocigledno poslednive 15 godini mislese samo kako da krade, namesto da gi registrira site takvi domeni.

Grckoto lobi e pojako, normalno, ama nie ne mrdnuvame so prst.

I'll have to agree :)

Инаку, чисто информативно, пред неколку години macedonia.com јавно се продаваше за $25000 (25 илјади американски долари). Ете, тогаш не се најде никој да го купи доменот иако се работи за смешна сума. Само како потсетување, владата даде 300 илјади евра за реклама на CNN (или BBC, не ме фаќајте за збор). Во тоа време ми беше криво што немам толку пари, ама искрено се надевав дека ќе се најде некој патриот и конечно доменот ќе биде Македонски.

Во секој случај, http://macedonia.org е наш. И треба барем него да го цениме, колку - толку.
:nevin:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.159
Мислења
891.814
Членови
31.500
Огласи
31
Најнов член
Stefanija99
На врв Дно