• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbook

Статус
Затворена за нови мислења.

dim29

никој и ништо
14 ноември 2020
78
85
Битола
Не е најновиот и не е 2021ва модел. Најверојатно е М1 моделот (2020та). Од незнаење го пишат 2021ва најчесто дека тогаш купен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,127
Мислења
878,391
Членови
30,743
Најнов член
LS13
На врв Дно