• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbook

Статус
Затворена за нови мислења.

dim29

никој и ништо
14 ноември 2020
79
87
Битола
Не е најновиот и не е 2021ва модел. Најверојатно е М1 моделот (2020та). Од незнаење го пишат 2021ва најчесто дека тогаш купен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно