• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MacBook Pro

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Gjurc1n0t

Gaining Experience
17 април 2019
53
141
www.instagram.com
MacBook Pro
Processor 2,4 GHz Dual-Core Intel Core i5
Memory 16 GB 1600 MHz DDR3
SSD 128 GB

macOS Big Sur
Version 11.2.3

Цена 550 €
п.с.: може и во крипто (BTC, ETH, BNB или USDT)
п.п.с.: Ако си од Скопје го носам до дома IMG_20210502_141155.jpeg IMG_20210502_141244.jpeg IMG_20210502_141329.jpeg IMG_20210502_141603.jpeg IMG_20210502_141707.jpeg IMG_20210502_141805.jpeg

Испратено од CLT-L09 преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно