Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

MacBook Pro (15-inch, 2017)

Статус
Затворена за нови мислења.

Jovchez

Intern
7 декември 2020
0
9
Jovchez додаде нов оглас:

MacBook Pro (15-inch, 2017) - Проценка

Се спрема за продажба MacBook Pro (15-inch, 2017) потребна е проценка за да се оформи цена.
Уредот е во одлична состојба со траги од користење(Минимални).

Battery cycles: 465

Retina display
Display:15.4-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2880-by-1800 native resolution at 220 pixels per inch with support for millions of colors
CPU:2.9GHz quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 3.9GHz, with 8MB shared L3 cache
SSD: 512GB PCIe-based onboard SSD
RAM: 16GB of 2133MHz...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.972
Членови
35.346
Огласи
2.934
Најнов член
Str
На врв Дно