• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MacBook Pro 13" 2018

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mkextremer

Practice makes perfect
4 февруари 2014
1,213
1,052
MacBook Pro (13-inch, 2018, Four Thunderbolt 3 Ports)

2.3 GHz Quad-Core Intel Core i5
16 GB 2133 MHz LPDDR3
Intel Iris Plus Graphics 655 1536 MB
256GB Flash Storage


Во одлична состојба.

1300 EUR - 79500 Денари


Cycle count: 96
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

mkextremer

Practice makes perfect
4 февруари 2014
1,213
1,052
Корекција на цена: 1200 EUR
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,917
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно