Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Macbook Air M1 256 GB & Samsung Galaxy S22 Ultra Snapdragon 512GB

Статус
Затворена за нови мислења.

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
156
295
AleksandarT додаде нов оглас:

Macbook Air M1 256 GB & Samsung Galaxy S22 Ultra Snapdragon 512GB - 46.000 ден.

Се продава Macbook Air, M1 (8cpu/7gpu cores), 8GB ram, 256GB SSD, одлично сочуван и перфектно функционален.
Козметички перфектен со две многу мали гребнатини надворешно, една на епл логото и една на долната страна (видливи на сликите)
Екран без гребнатини и без мртви пиксели Батерија 86% Купен од Нептун, без гаранција, со оригинална кутија и полнач.
Повеќе детали за лаптопот...

Видете го целиот оглас...
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.766
5.665
Колку полнења има батеријата што толку брзо стигнала до 86%?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно