1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка MacBook Air 2012

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Banjifiko, 3 Февруари 2020.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,090
  4,390
  28 oктомври 2008
  Дајте проценка за лаптопчево

  02.jpg

  03.jpg

  05.jpg

  06.jpg
   
  На Martinovski му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  1,012
  421
  17 Јуни 2008
  12.000

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,472
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  13k
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,002
  1,253
  9 Јуни 2015
  Машко
  18.000
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 5. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,193
  3,547
  7 ноември 2014
  Машко
  12-15k, генерално околу проценките погоре. Зависи колку брзо ти се продава.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
  Само да прашам дали ке иде на продажба macbookot ???
   
 7. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,090
  4,390
  28 oктомври 2008
  Сега за сега не.
   
  На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,260
  2,759
  21 Јануари 2011
  Машко
Слични теми
 1. brzi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,618
 2. Oktar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,089
 3. sp1on

  Продадено MacBook Pro 13/Mid 2012

  sp1on, 6 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,003
 4. Mao
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,855
 5. DonFrozex

  Проценка MacBook Pro, 13", 2017

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  914
Вчитување...

Сподели

Вчитување...