Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

MacBook Air 13in M1/8GB/256GB

Статус
Затворена за нови мислења.

jvelk

Gaining Experience
16 февруари 2021
83
149
jvelk додаде нов оглас:

MacBook Air 13in M1/8GB/256GB - 55.000 ден.

Продавам SpaceGray MacBook 13inch со M1 процесор, 8GB RAM и 256GB SSD. Купен од iStyle на 17.09.2022. Гаранција има 2 години (1 година интернационална + продолжена 1 година локална од iStyle)

Мекбуков оди комплет со полнач, кутијата оригинална, дополнителната гаранција, надворешниот заштитен case, силиконска заштита за тастатурата, сивата торба за лаптопот, и сивото за полначот.

Од денот на купување па се до сега е користен само неколку пати, бидејќи во 99% од времето користам...

Видете го целиот оглас...
 

jvelk

Gaining Experience
16 февруари 2021
83
149
Со оглед на фактот дека е само 2700ден поефтин од istyle, уште долго ќе ти фака прашина вероватно.
Можеби, но само додатоците се 2000ден, дополнителна година гаранција уште 2000, мислам дека е фер цена :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.133
Мислења
956.132
Членови
34.529
Огласи
2.330
Најнов член
AnimusBlazer
На врв Дно