Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Macbook Air 13.3" - 8/256

Статус
Затворена за нови мислења.

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.906
1.244
Futurelakimens додаде нов оглас:

Macbook Air 13.3" - 8/256 - 33.000 ден.

Здраво, продавам MacBook Air M1 13" основен модел, точно овој модел.

Мали знаци на користење од страните, друго се океј.

Гаранција нема.

Конечно се префрлив целосно на Linux :D

Цена - 33,000

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно