1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MacBook Air 13" 2014

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 26 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,445
  13,603
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправен MacBook Air 13" 2014 со конифгурација Core i5 4260U, 4GB DDR3L-1600, 128GB PCI-e SSD, Intel HD5000. Козметички е секаде безпрекорно сочуван освен на задниот капак кој е малку оштетен што може да се види на сликата. Батеријата е во солидна сосотојба што може да се види подолу од сликата. До сега имал само еден сопственик.

  20200126_163038.jpg 20200126_163209.jpg 20200126_163201.jpg 20200126_163229.jpg IMG-4deef21ee084dc48e5aada18ac3a9cc1-V.jpg IMG-d6136f9a0b1728e506803baf7c9d84ec-V.jpg

  Цена, фиксна 17000 денари.
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 26 Јануари 2020
  TylerMkD, Oktar, SpiritBond и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,445
  13,603
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,445
  13,603
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Prodaden
   
  На GGTT1 и Oktar им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. worker_x
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  577
 2. Oktar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,020
 3. sp1on

  Продадено MacBook Pro 13/Mid 2012

  sp1on, 6 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  924
 4. Mao
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,460
 5. DonFrozex

  Проценка MacBook Pro, 13", 2017

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  716
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...