1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

M5A99FX PRO R2.0+FX 8320

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од shitpost101, 8 Февруари 2019.

 1. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  404
  294
  9 Февруари 2018
  Машко
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  404
  294
  9 Февруари 2018
  Машко
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  586
 2. CyberTm
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,267
Вчитување...

Сподели

Вчитување...