1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

М3ДС Академска година

Дискусија во форумот 'Дизајн и графика' започната од andrewFTW8, 21 Август 2019.

 1. andrewFTW8

  andrewFTW8
  Intern

  4
  1
  5 Март 2019
  Машко
  Здраво, јас сум средношколец 4та година и сакам да земам академска година во м3дс.Не сум потполно сигурен дали вреди, па би сакал ваше мислење.Исто така дали е потребно да знам да цртам?
   
Слични теми
 1. Password
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,452
 2. milevskiz
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,103
 3. Petar.Ubk
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,783
 4. gokica
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,195
 5. alekcackko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,970
Вчитување...

Сподели

Вчитување...