1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено M.2 memorija 120gb Kingston.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 11 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,678
  4,126
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Prodavam ispravna memorija na m.2 slot. Model Kingston 120gb.
  Cena 1000 den.
  IMG-7dea43411758e46b136cab72a9f9629b-V.jpg
   
  DaVoRkNe, Oktar и на igor_igor им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,678
  4,126
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. olikomerc
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  792
 2. Bontino2
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  591
 3. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  566
 4. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  420
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...