• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lyric Plugin за Windows media player и Winamp!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ако ви треба текстот за некоја песна еве едно plug-инче кое е за Windows media player и Winamp при преслушување на песната ви го дава и нејзиниот текст. Одлично е. Симнете го тука!
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Фала баш ми требаше некое вакво за текст, јас имав спуштено слично програмче од winamp страната но не работеше
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Одлична апликација. Забележав дека дава тескт за голем број на песни за кои не се надевав дека ќе прикажува.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Мене ми работеше, откако му направив disable во Winamp, тогаш ми ја јави оваа порака.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Јас го симнав и сеуште работи како што треба! :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,981
Мислења
854,153
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно