1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

! Луди закони !

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од LiquidWorm, 23 Август 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  Во Провиденс (Providence), Роуд Ајленд (Rhode Island), нелегално е да продава паста за заби и четка за заби на ист муштерија во Недела...

  :rolleyes: :)) :bravo:
   
 2. _EAX

  _EAX
  Intern

  827
  6
  17 Август 2007
 3. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  е тоа незнам..али таков е законот таму ... циркуси
   
 4. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 5. _EAX

  _EAX
  Intern

  827
  6
  17 Август 2007

  hahahahhah
   
 6. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  bozhe bozhe, ovoj sga gledam kakvi zakoni imalo nenormalni...

  да свириш под воду е забранетоооо !!!

  LOOOOOOL
   
 7. Ata

  Ata
  Intern

  403
  1
  21 Април 2007
  Abe toa e napraveno za da ne gi davas site pari na edno mesto, tuku da ides i kaj drug i toj da zaraboti malce.

  hahahahaa
  Ludi se malce
   
Слични теми
 1. Taurus
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,330
 2. HijackHacker
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,537
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...