1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Луди водители

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од HijackHacker, 18 Септември 2008.

 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=p-K0_KwftwE[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=aPWWcWeTfiY[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=Oi-3USwCJgg[/ame]

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=SwAo9uEOWIc[/ame]

  И малку опасности кога си репортер:

  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=_JUB-oAukiU[/ame]
   
 2. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Хаха закон се,имам гледано некои од овие :)
   
 3. ajvar

  ajvar
  Intern

  295
  6
  19 Август 2008
  леле колку им се софистицирани гласчињата на овие од првиот клип
   
 4. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,992
  504
  14 Април 2007
  Машко
  ама га млатна авион тога:LOL::LOL::LOL:

  а и мачка ама у зари нокти :plachko2:
   
 5. PetarStruga

  PetarStruga
  Intern

  15
  0
  27 Август 2008
 6. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  wow.. Видеава се ... No Comment.. :p
   
 7. stefan007

  stefan007
  Intern

  395
  2
  27 Јуни 2007
  Најдобро е кога репортерот прави салто оној со санката салата го направи :D
   
 8. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
 9. m3nka

  m3nka
  Intern

  120
  3
  15 Септември 2008
  Мн јаки клипчиња...Некои се постари ги имам гледано ама првиот клип е најлуд :))
   
 10. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  дии..се испрде женската :LOL:
   
 11. m3nka

  m3nka
  Intern

  120
  3
  15 Септември 2008
  ок нема веќе да пишувам :plachko2:
   
 12. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Еј не се однесуваше на тебе постот :LOL:
  За третиот клип постирав..:))
   
 13. m3nka

  m3nka
  Intern

  120
  3
  15 Септември 2008
  hahahahahahahahahahahahahahahaha:LOL:
  да пукнеш ме изнасмеа :))
  мислев нешо против мене :p
   
Слични теми
 1. LiquidWorm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,170
 2. Taurus
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,330
Вчитување...

Сподели

Вчитување...