• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Лозинка на документ... (ПОМОШ!!!)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Правев за на училиште еден проект преку Open Office Draw но случајно сум ставил лозинка која не ја запомнав. Мене итно ми треба проектот за денес на училиште, па треба да го испечатам. Ако може некој нека ми помогне како да ја пробијам лозинката. Ќе му бидам многу благодарен и ќе му подарам репутациски поен.
Фала однапред.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,509
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно