• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lowepro Fastback BP 250 AW II

  • Ја почнал/а темата
  • #1

l1d0v1c

Practice makes perfect
10 март 2011
649
1,345
Скопје
Се продава Lowepro BP 250 AW II ранец купен во PixPlus пред речиси 3 години. Нема никакви оштетувања, сите патенти си работат одлично, задната подлога е сеуште исправена, а последнава година дена не е користен воопшто.

Подетално инфо за се околу ранецот и неговите прегради на следниов линк.

Цена ФИКСНА: 4000 денари

IMG_20210304_104141.jpg IMG_20210304_104158.jpg

Подетално инфо, резервација или било што исклучиво преку ПП.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,530
Мислења
846,089
Членови
29,329
Најнов член
josifov
На врв Дно