• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lost сериите од каде да ги симнам?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dexterslab

Intern
14 октомври 2007
7
0
Dali moze da se najde na internet nekade free download na seriite od LOST-na angliski,so moznost za subtitle na angliski-istotaka?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,018
www.iwmnetwork.com
abc.com -> Full Episodes

Не сум сигурен дали може ако не си на Американска ИП, но провери, а има и начини да се реши тоа. :muahaha:
 

Bpotter

Intern
16 октомври 2007
16
0
mozes da gisimnuvas sezona po sezona preku uTorrent, ili Bittorrent
i toa so odlicen kvalitet
Taka ja pravam, gi imaat i najnovite epizodi.
ili ako sakas po epizoda, togas mozes preku are. Samo napisi go imeto na epizodata i baraj.
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,802
78
abc.com -> Full Episodes

Не сум сигурен дали може ако не си на Американска ИП, но провери, а има и начини да се реши тоа. :muahaha:
Со македонска ип адреса може само да се видат исечоци од серијата а со американска може цела серија да се гледа
 

bojan_an

Intern
5 јануари 2008
96
1
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно