• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Lost Planet: Extreme Condition by CAPCOM

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
193
www.zeroscience.mk
Официјална веб страна: http://www.lostplanet-thegame.com


lostplanetboxqh3.jpg


lost%20planet.jpg


lost_planet_leipzig.jpg


lost_planet_bailout.jpg


lost_planet_85.jpg


:rolleyes:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.820
Мислења
910.934
Членови
32.554
Огласи
790
Најнов член
prvache
На врв Дно