Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Logy Z607 звучник 5.1

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1.675
999
Pane-G додаде нов оглас:

Logy Z607 звучник 5.1 - 6.500 ден.

Проддавам звучник Logitech Z607 80w и максимална 160w со засилувач . Купен е во Нептун околу 8000 ден. во ноември минатиот месец и има гаранција околу 23месеци и малку го користев едвај 1 месец . Го продавам бидејќи јас сум Филмоман/Филмофил наречете и не сум баш аудофил и тежок гејмер поради тоа саундбар да купам .
Logy Z607 е повеќе од солиден звучник со убав звук и бас скоро потсетува како JBL и има Блутут,радио и др. Види спецификација...

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

За секој случај ставам линк за кој модел се работи
Мислењето е автоматски споено:

За оние што го користат тапаталк како јас и нема начин да се види слики, па еве некои слики повторно постирам .
 

Атачменти

 • 20221218_233330.jpg
  20221218_233330.jpg
  975,1 KB · Прегледи: 124
 • 20221219_000007.jpg
  20221219_000007.jpg
  1.004,1 KB · Прегледи: 124
 • 20221218_233339.jpg
  20221218_233339.jpg
  1 MB · Прегледи: 123
Последна промена:

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1.675
999
Продаден на член на форумот и со среќа да му служи .Може КЛУЧ

Sent from my Samsung Galaxy 20 Note Ultra SM-N986U using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.774
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно