• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Лого за CS

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dr.XaYC

Intern
11 февруари 2008
65
0
Ej ako moze nekoj da mi naprai logo ''the nightmares''. Ako moze pls mi treba mn. Ako moze nekoj vo photoshop da go naprai..
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,266
28,567
kalco.ru
Eve druze nesto nabrzinka me mrzese da pravam pozadina pa se posluziv so gotova ako ti vrsi rabota milo mi e ako ne kazi kenapravam druga ali koga ke ima poveke vreme

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,718
Мислења
849,335
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно